KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677045
nr 1467 7045
Börje Frykenstam
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Tennstopet. Signerad. Olja på duk, 37x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x43 cm
Börje Frykenstam, svensk bildkonstnär född i Värmland 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:01:58
500 kr
600 kr
700 kr
Börje Frykenstam
Läs mer om Börje Frykenstam